Rüyada Nakış Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nakış Görmek

Okunma Sayısı: 146

Rüyada Nakış Görmek

Rüyasında nakış gören rüya sahibinin, eskiden yapmış olduğu bir hatadan dolayı itibarının zedeleneceğine ve bu durumu düzeltmek için uğraşsa dahi düzeltemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nakış Yapmak

Rüyasında nakış yaptığını gören rüya sahibinin, çok nazik ve dikkatli davranması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin, her şeyin en iyisini yapması durumunda herkesin hayranlıkla bakacağına ve bunun vereceği bir mutluluğun olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Nakış Sökmek

Rüyasında nakış söktüğünü gören rüya sahibinin, genel olarak sevilmeyen bir kişi ile gizli görüşmeler sağlayacağına, bu durumun ortaya çıktığında kötü laflar duyacağına ve pişmanlık duyacağına işaret etmektedir.

Rüya Nakış İpi Görmek

Rüyasında nakış ipi gören rüya sahibi için çok önemli bir olan haberinin gelişinin geçileceğine ve sabrının taşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin kendi ile çelişmeye başlayacağına ve bun yaratacağı bazı sorunların olacağına delalet eder.

Rüyada Nakışlı Çorap Görmek

Rüyasında nakışlı çorap gören rüya sahibinin, işlerinde aceleci davranmasından dolayı zarara uğrayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda geçici zenginlik anlamına da gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri