Rüyada Naftalin Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Naftalin Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyasında naftalin gören rüya sahibinin, hayatına gelecek güzelliklerin olduğuna, sorunsuz bir hayat yaşayacağına, aile veya arkadaş çevresi ile keyifli geçirilecek bir vakit olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyasında naftalin yediğini gören rüya sahibinin, sağlıklı beslenmesi gerektiğine yorulur. Kişinin bir arkadaşının başarısından memnun kalacağına ve sevineceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin gereksiz harcamalar yaptığına ve bundan dolayı çekeceği büyük maddi sıkıntılar olacağına delalet eder.

Rüyada Naftalin Kokusu

Rüyasında naftalin kokusu duyan rüya sahibinin, para ile ilgili girişimlerinde başarılı olacağına ve kendisine yeni planlar çizeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin bir beladan kurtulacağına ve bu beladan dolayı tedirginlikleri sürekli artacağına delalet eder.

Rüyada Naftalin Almak

Rüyasında naftalin aldığını gören rüya sahibinin, isteklerinin gerçekleşmede hiç zorlanmayacağına ve değişik, yersiz durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Naftalin Dökmek

Rüyasın naftalin döktüğünü gören rüya sahibinin, bol kısmetli bir ömrü olacağına, tüm sevdikleri ile bir arada geçireceği yaşantısının olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri