Rüyada Nabız Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nabız Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Nabız Görmek

Rüyasında nabız gören rüya sahibinin, kötü huylarını ortadan kaldırması gerektiğine yoksa sonuçları çok ağır olacağına işaret etmektedir. Kişinin arkadaş çevresine çok uyduğuna ve bunun zararına uğrayacağına, aile hayatından uzak bir yaşam sürdüğüne, kibirli tavırlarının olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Nabız Ölçmek

Rüyasında nabız ölçtüğünü gören rüya sahibinin, merhametinin yüksek olduğuna, insanlara yardım etmeye kendini adadığına, kötü gün dostu olduğuna delalet eder.

Rüyada Nabız Durduğunu Görmek

Rüyasında nabız durduğunu gören rüya sahibinin, ortaya çıkan bir olaydan dolayı çok üzüleceğine ve kendisini toparlamak için uzun zaman ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir. Kişinin iyi niyetli olmasından dolayı kullanılmaya çalışıldığına ve sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Nabız Düşmesi

Rüyasında nabız düştüğünü gören rüya sahibinin, nedenini kendisine dahi açıklayamayacağı bir iç sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, önemsiz bir rahatsızlık geçireceğine ve dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, rüya sahibinin çabaları sonucunda takdir ve ödül beklerken, tam tersine haksız bir şekilde ortamdan uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri