Rüyada Muz Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada muz görmek; sevgi ve muhabbete, cömert ve güzel ahlaklı kimseye, kabir yahut hapiste bulunan kimseye, kitaplara, saklı tutulan mala, ana karnındaki çocuğa; tüccar için mala, takva ehli için ibadete işarettir. Rüyada hastanın muz yemesi, onun vefat etmesine; evinde muz bulunduğunu görmek, erkek çocuğa; muz ağacı, mal sahibi zengin bir kimseye delalet eder.

Rüyada görülen muz, insanı mutlu eden güzel bir yere gitmek anlamı da çıkarılmaktadır. Uzun süredir hayal edilen bir tatil veya yeni bir ev satın almak rüyanın anlamları arasındadır.

Rüyada birine muz vermek, başkalarına yapılacak yardımları temsil eder. Rüyanın sahibi hayır işleyen biridir. Bu hayırları Allah katında kabul edilir. Eğer rüyada birinden muz alıyorsa, bu rüya başkalarından yardım almayı gösterir. Zor bir zamanda bir kimseden görülecek yardıma işarettir.

Rüyada muz görmek ne anlama gelir: Evlilik için yanlış adamı seçeceğinizin işaretidir. Eğer evliyseniz, evlilik hayatınızda sorun yaşayacak, para konusunda da yanlış kararlar alacaksınız. Aynı zamanda bu rüya hastalık olarak yorumlanır. Ama muz yeşil ise helal kısmettir.

Rüyada muz görmek zengin için mal, dindar için de sevap isledigine delalet eder. Mevsiminde muz yediğini gören zengin bir kişi ile evlenir. Rüyada muz ağacı görmek; cömert, herkese hayrı dokunan, sanatçı kişiliğinden her yönü ile faydalanılan ve her işe yarayan bir kişi ile kıyaslanır. Evinde bir tek muz ağacı olduğunu ve bunun üzerinde de bir tane meyvesi bulunduğunu görmek, rüya sahibinin bir oğlu olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin rüyasında kararmış muz görmesi, kişinin başına bazı belaların geleceğine, bu belalar yüzünden mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder. Rüyada kararmış muz görmek, bazı yorumculara göre de kişinin ailesine çok düşkün olacağına, yardımsever dostlara sahip olmasından dolayı mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada muz yediğini gören kimsenin, eline ortaklıktan veya bir kimse tarafından mal geçer. Bazı tabirciler, rüyada muz yiyen kimse dünya adamı ise, eline arzu miktarca mal geçer. Mütedeyyin ise ibadette kemale erer. Muz ağacı, mütedeyyin ve mal sahibi zengin bir kimsedir. Tüccar için muz, mal, takva ve ibadet ehli kimseler için de din ve ibadettir. Rüyada muz yiyen hastanın öleceğinden korkulur.

Rüyada muz görmek, bu rüya evlilik için yanlış adamı seçeceğinizin işaretidir. Eğer evliyseniz, evlilik hayatında sorun çıkacak, para konusunda da yanlış kararlar alıp, maddi açıdan sıkıntı çekeceksiniz.

Ayrıca bkz:  Meyve, Ham Meyve, Meyve Bahçesi

Rüyada muz görmek veya yemek, yeni bir aşka, çocuk sahibi olmaya, zengin olmaya; muz satmak veya kaybetmek, zarara uğramaya; birinin size muz verdiğini görmek, o kişiden yardım ve iyilik göreceğinize; birisine muz verdiğinizi görmek, o kimseye yararınızın dokunacağına, bazı yorumculara göre ise bir düşmanınızın sizi çok üzecek bir davranışta bulunacağına işarettir.

Muz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi