Rüyada Motor Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Motor Görmek

Okunma Sayısı: 195

Rüyada Motor Görmek

Rüyada işleyen bir motor görmek, işlerin düzgün gideceğine, stop etmiş bir motor görmek ise tam bilakis işlerin bozulacağına işarettir.

Rüyada Motor Bozulması

Rüyada motor bozulması, hayatınızda peş peşe aksiliklerin yaşanacağı anlamına gelir. Evliyseniz eşiniz işe ilişkinizde kısa süreli olsa da bir kopuk olacağını; bekârsanız ve sevgiliniz varsa, evlilik günü için birazcık daha beklemeniz gerekeceğini anlatım eder. Sizin maddi durumunuzu oldukça fazla sarsmayacak bir yitik yaşayacağınıza ve telaşlı tavırlarınızın hem iş yaşantınızı bununla beraber aile yaşantınızı etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Motor Almak

İş yerindeki üst seviye yetkililer yahut amirler ile bir tartışma yaşayacağınıza; bu tartışmanın bir anda büyüyüp hiç olmadık noktalara geleceğine alamet eder. Rüyada motor bozulması, birtakım aksaklıklardan dolayı terfi durumunuzun başka bir zamana kalacağına rivayet eder.

Rüyada Motor Kullanmak

Rüyada motor kullanmak, çevrenizde sizi kurnazca takip eden düşmanların varlığına işaret eder. Düşmanlarınızın sizi alt etmek için hain planlar hazırlayacağını, başarı göstermiş olmamanız için uğraşacaklarını ancak bütün hepsini yenmeyi başaracağınızı anlatım eder

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.