Rüyada Mısır Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mısır Görmek

Okunma Sayısı: 194

Rüyada Mısır Görmek

Rüyasında mısır yemek veya mısır tarlası görmek, genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına, daha tecrübeli bir yaşta ise zor bulunmasına rağmen yapmış olduğu işin nihayetinde kazanca; genç bekar hanım için oldukça dedikodulu bir evliliğe; iş hanımı için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir.

Rüyada mısır görmek, işlerinizdeki durgunluk sona erecek, iş yaşamınızda hareketli bir döneme gireceksiniz demektir. Mısır topladığını görmek ise işlerinizin düzeleceğini, elinize para geçeceğini işaret eder. Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Rüyada görülen mısır sarı renkli ise hastalıktır. Yeşil yapraklı, üzeri örtülü mısır acele harcanacak paradır.

Rüyada mısır görmek, koçanlı ise yoksulluğa; tane halinde ise para ile tabir edilir. Bazı tabirciler mısır, işlerin bozulmasına ve hastalığa delalettir
Rüyada mısır yediğini görmek, aile kurma yolunda ilerlemek demektir. Ayrıca mısır biçtiğini gören kişinin sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlayacağına yada en azından bunu kafasına yerleştireceğine yorumlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.