Rüyada Mimar Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada mimar görmek; insanların arasını bulan kimseye, şaire, ömrü uzun olan kimseye, dünyaya rağbet etmeye, ülfet ve muhabbete, yardımlaşmaya; bina yıkan mimar, sözünde durmayan kimseye delalet eder.

Rüyanızda bir mimar gördüyseniz, işinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüya sahibi bir kadınsa, evlilik planları suya düşecek demektir. Güzel bir devrenin başlayacağına işarettir.

Rüyada görülen mimar, insanların arasında meşru bir yolla bulunan bir kimseye işarettir. Mimar, eğer yaptığı şeyden para almıyorsa, faziletten nasibi olan bir kimseye işarettir. Mimar, şair ve ömrü uzun kimseye de işarettir. Bazen mimar görmek; şerre, haris olmaya ve dünyaya rağbet etmeye işarettir. Bazen de bu rüya, ülfet ve muhabbete ve yardımlaşmaya işarettir. Rüyada herhangi bir şey yıkmak görmek kötüye yorumlanır. Bina yıkan mimar görmek, ahdini bozan ve yalan söyleyen bir kimseye işarettir.

Rüyada mimar olduğunu görmek, işinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüyayı gören kadınsa evlilik hayalleri suya düşebilir.

Ayrıca Bakınız; Usta ve mimar, Bina Görmek

Mimar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi