Rüyada Mimar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mimar Görmek

Okunma Sayısı: 132

Rüyada Mimar Görmek

Rüyada mimar görmek; insanların arasını bulan hiç kimseye, şaire, ömrü uzun olan hiç kimseye, dünyaya rağbet etmeye, ülfet ve muhabbete, yardımlaşmaya; bina yıkan mimar, lafında durmayan kimseye delalet eder. Rüyada Bir mimar görmek işinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüya sahibi bir kadınsa, evlilik planları suya düşecek demektir. Güzel bir devrenin başlayacağına işarettir.

Rüyada Mimar İle Konuşmak

Rüyada görülen mimar, insanların arasında meşru bir yolla bulunan bir kimseye işarettir. Mimar, eğer yapmış olduğu şeyden para almıyorsa, faziletten nasibi olan bir kimseye işarettir. Mimar, ozan ve ömrü uzun kimseye de işarettir. Bazen mimar görmek; şerre, haris olmaya ve dünyaya rağbet etmeye işarettir. Bazen de bu rüya, ülfet ve muhabbete ve yardımlaşmaya işarettir. Rüyada herhangi bir şey yıkmak görmek kötüye yorumlanır. Bina yıkan mimar görmek, ahdini bozan ve gerçek dışı söyleyen bir hiç kimseye işarettir.

Rüyada Mimar Olmak Görmek

Rüyada mimar bulunduğunu görmek, işinizi değiştirmeniz negatif sonuçlar doğurabilir. Rüyayı bulan kadınsa evlilik hayalleri suya düşebilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri