Rüyada Meyve Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Meyve Görmek

Okunma Sayısı: 181

Rüyada Meyve Görmek

Rüyada meyve görmek, yoksul için zenginliğe; zengin için oldukça mala; bekar için evlenmeye, hanıma, çocuklara, aile bireylerine, emlake, hastalıklardan şifa bulmaya, bolluk ve neşeye, faydalı işlere, ilme, nakit paraya işarettir.

Rüyada Yaş Meyve Görmek

Devamı olmayan rızka; kurusu sürekli olan rızka delalet eder. Mevsiminde ve olgunlaşmış meyve, acele hasıl olacak rızık ve hayra; mevsimi dışında görmek, o meyvenin olgunlaşma mevsiminde meydana gelecek hayır ve berekete işaret eder. Ne vakit görülürse görülsün meyve rızka, hayır ve iyiliğe; mevsimi dışında meyve yemek, kaçırdığı bir şeyi elde etmeye, güç olanı başarmaya delalet eder.

Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Yetiştiği ülkeye ve oradaki işe; ağaçtan, kendi meyvesi olmayan meyveyi toplamak -örneğin armut ağacından elma toplamak- helal olmayan ve kendisini ilgilendirmeyen bir iş oluşturmaya delalettir.

Rüyada Ağacın Kökünden Meyve Toplamak Görmek

Saygın ve saygı edilmeye kıymet bir kimseye düşmanlık meydana getirmeye; ağaçtan çeşitli meyveler toplamak, makam ve derecelere, birçok ilmi müştereken öğrenmeye; oturduğu yerden meyve devşirilmek, zahmetsizce meydana gelecek rızka yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.