Rüyada Mescid Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mescid Görmek

Okunma Sayısı: 135

Rüyada Mescid Görmek

Rüyasında mescid gören kimsenin kalbinde rahman olduğuna, ibadetine, duasına, hayırlarına sadık bir birey olduğuna ve girdiği her yerde hayırlarla karşılaşacağına yorumlanır. Mescid kutsallığın da bir simgesi olduğundan kişi ailesiyle kendini kutsallığa adayacaktır. Rüya sahibi hayatı boyunca maneviyatını besleyeceği , bereketle ve bollukla ödüllendirileceği müjdecisidir.

Rüyada Mescid Gezmek

Kararsız kalınan bir olaydan çevre desteği görülmeyeceğine kişinin dualarla Allah’a sığınacağına ve en hayırlı cevaba bu şekilde alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Mescidde Namaz Kıldığını Görmek

Fani hayatta tertemiz bir sayfa açacağına, kimsenin lafının sözünün olmadığı, dedikodu, hasetlik, kıskançlık, şirk ve kabir azabı gibi dünyevi kötü hal ve hareketlerinden korunacağını, temiz bir kalbe ve hakim olunan bir nefse sahip olunduğunu müjdeler. Allah katında kulların en hayırlıları arasında yer alır. Rüyayı gören kimse hak yemez, yedirtmez,haksızlık karşısında sesiz kalmaz, insanların hak ve sorumluluklarını hatırlatarak toplumsal hayatta düzenden yana olmaya başlar.İnsan ayırmaz ve nimetlerini herkesle paylaşabilecek kadar iyi yürekli bir insan haline gelerek saygınlığını; sevaplarını arttırır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri