Rüyada Meşale Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Meşale Görmek

Okunma Sayısı: 144

Rüyada Meşale Görmek

Rüyada meşale görmek, öğrenim hayatınızda büyük başarılar kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada elinde yanan bir meşale tuttuğunu görmek, hayatta oldukca başarılı olmak demektir. Sönen ve tüten meşale başarısızlık ve derttir.

Rüyada Meşale Taşımak Görmek

Rüyasında kişi elinde meşale tutuyorsa, çok ilerleyecek ve toplumda fazlaca muteber bir yere gelecek demektir.

Rüyada Yanan Meşale Görmek

Rüyada elinde yanan bir meşale tuttuğunu kabul eden insan hayatta fazlaca ilerleyecek ve toplumda güzel bir yere sahip olacaktır. Sönen ve tüten meşale başarısızlık ve sıkıntıdır.

Rüyada Meşaleyi Elinde Tutmak Görmek

Rüyada meşaleyi elinde tuttuğunu görmek: Aydınlatma aracı, alim kimseye, insanlara iyilik eden ve öncü durumundaki insana işarettir. Meşalenin aydınlığı hidayete, adalet ve adalet ölçülerine; meşalenin sönmesi ya da söndürülmesi, alimin veya devlet başkanının vefatına, adalet ve düzenin bozulmasına; elinde meşale taşıyan kimse, insanların onun aracılığıyla hidayet bulduğu kimseye, mürşid ve velilere, ilmiyle amel eden bilgine; kendisiyle istişare edilen akıl ve hikmet sahibi kimseye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar