Rüyada Mermi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mermi Görmek

Okunma Sayısı: 138

Rüyada Mermi Görmek

Rüyasında mermi gören bir kimsenin veya kimselerin, hayatlarında büyük zorluklar meydana geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin çekilemediğine, bulunduğu ortamda içinden çıkılamayacak tatsızlıklar yaşanacağına da delildir. Mermi belanın işaretçisi olup bulunulan ortamda darlığın habercisi olacaktır.

Rüyada Mermi Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı kötü bir olay dolayısıyla gözünün karardığına düşmanına zarar vermek için elinden geleni ardına koymayacağına işaret etmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus düşmanı da boş durmayacak ona zarar vermeye ve kuyusunu kazmaya devam edecektir. Satın aldığı mermiyi görünmeyen bir yere sakladığını görüyorsa sinir anında kişi farkında olmadan sevdiği biriyle ilişkilerini zedeleyecek karşı tarafın sırlarını dökecektir.

Rüyada Tabancaya Mermi Doldurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanları olduğuna işarettir. Düşmanlarını savuşturmak, etkisiz hale getirmek ve ailesini korumak adına hayatının her adımında tetikte olmak zorunda olduğunun göstergesidir. Başka bir anlamda da bir yanlış anlaşılmayla hiç hak etmeyen birine haksız yere zarar vereceği, çevresinde kötüleyeceği ve itibarını iki paralık edeceği anlamlarını da taşıyabilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri