Rüyada Mermer Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mermer Görmek

Okunma Sayısı: 159

Rüyada Mermer Görmek

Rüyasında hakiki mermer gören kimsenin adını duyuracağı ve şanıyla yaşayacağı bir ömrünün olacağına delalet eder. Mermer gibi dayanıklı olacağına kimsenin üstesinden gelemediği işleri bile tek başına halledebileceği anlamlarını da taşıyabilmektedir.

Rüyada Mermer Tezgah Görmek

Rüyasında mermer tezgah gören kimsenin, aklında ticari anlamda olan bir iş varsa bu işe girişecek ve bu işten büyük maddi gelir kazanacağına delalet eder. Bu kişi ayrıca merhameti ve sağduyusu ile çevresinde popüler olarak parlayacak ve saygınlığı artacaktır.

Rüyada Mermer Mezartaşı Görmek

Rüya sahibine gündelik hayatında zorbalık eden biri varsa bu kişinin başına bir bela musibet olacağına daha fazla uğraşamayacağına işaret eder. Bir başka anlamı ise boş bir mezarda mermer görüyorsa isminin ölümsüz olacağına ondan sonraki kuşaklarının onu hayırlarla ve dualarla anacağına işaret eder. Hayır sahibi evlatlar yetiştireceği, çevresinde her kim olursa olsun aileden sayılacağı, çocukları sevindireceği anlamlarını da taşıyabilmektedir. Kalbinde ona acı veren biri varsa hayatından sonsuza kadar çıkacak ve onu çok seven biriyle tanışacağına da delil olabilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar