Rüyada Merdiven Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Merdiven Görmek

Okunma Sayısı: 137

Rüyada Merdiven Görmek

Rüyasında merdiven gören rüya sahibinin, eline geçen fırsatları tepeceğine ve bundan kaynaklı olarak ileride çok pişmanlık duyacağına işaret etmektedir. Kişinin sağlam adımlar atması ve düşünerek hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyasında merdiven çıktığını gören rüya sahibinin, şansının açılacağına ve rahat bir döneme gireceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, ilk gördüğü kişiye aşık olacağına ve mutlu bir evlilik yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Merdiven İle Aşağı İnmek

Rüyasında merdivenden aşağı doğru indiğini gören rüya sahibinin, önemli bir rahatsızlık yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğine ve kendisini motive etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Merdivenden Düşmek

Rüyada merdivenden düştüğünü gören rüya sahibi için ölüme, sağlığa, zenginliğe, fakirliğe, üzüntüye ve sevince kıza zamanda yaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Merdiven Basamakları Görmek

Rüyasında merdiven basamakları gören rüya sahibinin, iş ve ev hayatında bereketinin artacağına, önceden iyilik yapmış olduğuna ve aynı kişiden karşılığını alacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri