Rüyada Merdane Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Merdane Görmek

Okunma Sayısı: 156

Rüyada Merdane Görmek

Rüyasında merdane gören rüya sahibinin, şanssız günler yaşayacağına, keyfini kaçıracak olaylar yaşayacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin yakınlarından birisinin önemli bir hastalık yaşayacağına ve bundan dolayı maddi destek sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Merdane Almak

Rüyasında merdane aldığını gören rüya sahibinin, kırılgan ve duygusal yapısı sayesinde yakınlık gösteren herkese aşık olabilecek birisi olduğuna işaret etmektedir. Kişiye bir olaydan dolayı kızgınlık duyacak birisi olduğuna ve bu durumu paylaşacağına delalet eder.

Rüyada Merdane İle Hamur Açmak

Rüyasında merdane ile hamur açtığını gören rüya sahibinin, borcu olduğuna ve konuşma zorluğu çeken birisi olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, bir arkadaşının akrabası ile evlilik yapacağına veya bir arkadaşı ile ticari ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada Merdane Kırmak

Rüyasında merdane kırdığını gören rüya sahibinin, iş ilişkilerinde ve sağlığında olabilecek bozulmalar olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, düşmanları tarafından felakete sürüklemeye çalışacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar