Rüyada Mercimek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mercimek Görmek

Okunma Sayısı: 184

Rüyada Mercimek Görmek

Rüyasında mercimek gören rüya sahibinin, sağlık sorunları yaşamayacağına yorulur. Kişinin zor günleri geride bıraktığına ve yeni bir sayfa açacağına, ailesi ile bir durumla karşılaşıp çaresizlik yaşayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin arkadaşları ile bir organizasyon planları yaptığına ama bu plana çıkacak bir sıkıntıdan kaynaklı olarak dahil olamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mercimek Ayıklamak

Rüyasında Mercimek ayıkladığını gören rüya sahibinin, başarıya giden yolda çabalar göstereceğine yorulur. Kişinin emeklerinin karşılığını aldığına, karşısına çıkan bütün engelleri rahatlıkla atlatacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin sevdiği birisinden alacağı güzel bir hediyenin olacağına da yorulur. Bir başka yoruma göre de kişinin, arkasından dedikodusunu yapan insanların varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Mercimek Çorbası Yemek

Rüyasında mercimek çorbası yediğini gören rüya sahibinin, meslek hayatında bir yükselişin olacağına yorulur. Bir başka yoruma göre de kişinin, güçsüz ve yoksul insanlara yardım edeceğine, kişiyi tanıyan herkesin adını onurlu bir şekilde andığına ve bu durumun mutlu ettiğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.