Rüyada Mercan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mercan Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Mercan Görmek

Rüyasında mercan gören rüya sahibinin, sıkıntılar yaşayacağına ve bu yaşadığı sıkıntılarında sorunlarını paylalaşacağı ve destek olacak arkadaşlarının olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin iş hayatında yükselişinin olduğuna yorulur.

Rüyada Mercan Balığı Görmek

Rüyasında mercan balığı gören rüya sahibinin, arka arkaya gelecek nasiplerinin olduğuna, bekar bir kimse için iyi huylu birisi ile hayırlı bir evlilik yapacağına ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir. Evli bir kimse için erkek evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mercan Kolye Görmek

Rüyasında mercan kolye gören rüya sahibinin, haram mal yediğine ve işlediği günahlardan dolayı sıkıntı çekeceğine, tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Mercan Rengi Elbise Görmek

Rüyasında mercan rengi elbise gören rüya sahibinin, iş hayatında aktifliğine, yeteneklerini kullanarak çok büyük ticari atılımlar yapıp başarılar elde edeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin başkalarının rızkından çıkar sağlamak için uğraşacağına ve bu durum ortaya çıktığında etrafındaki bütün insanları kaybedeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri