Rüyada Menekşe Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Menekşe Görmek

Okunma Sayısı: 144

Rüyada Menekşe Görmek

Rüyasında menekşe çiçeği gören rüya sahibinin, oldukça hassas bir yapıya sahip olduğuna ve bundan dolayı kırılgan bir yapısının olduğunu işaret etmektedir. Kişinin duygusal anlamda her konuda zorluk çektiğine, kendisini kontrol edemediğine delalet eder.

Rüyada Bir Demet Menekşe Görmek

Rüyasında bir demet menekşe gören rüya sahibinin, düzensiz bir yaşama, gönül ilişkilerinde gerçekleşecek değişiklikler olacağına, zengin bir insandan fayda göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Menekşe Kokusu Almak

Rüyasında menekşe kokusu aldığını gören rüya sahibinin, içinin sıkılacağı, üzüntüler yaşayacağına, zor zamanlar atlatacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, arkasından iş çeviren güvendiği insanlar olduğuna yorulur. Bir başka yoruma göre de, mutlu ve saygılı bir evlilik hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada Menekşe Dikmek

Rüyadır menekşe diktiğini gören rüya sahibinin, umutlarının yeşereceğine, mutluluğunun artacağına, aile ve arkadaş çevresinde keyifli anlar yaşayıp anılar biriktireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, iş veya eğitim hayatında arka arkaya gelecek başarıların olduğuna ve bu sayede saygınlığının artacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri