Rüyada Memur Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Memur Görmek

Okunma Sayısı: 96

Rüyada Memur Görmek

Rüyasında memur gören rüya sahibi için para ve mal anlamına gelmektedir. Kişin bol kazanç getirecek bir işe gireceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin sırtından geçinmeye çalışan insanlar olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Memur Olmak

Rüyasında memur olduğunu gören rüya sahibinin, eski günlerdeki rahatlığını ve mutluluğunu aradığına yorulur. Kişinin önemli ve sır niteliğinde bir haber alacağına, bu haber karşısında yaşayacağı şaşkınlığa işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, bazı yapılan hatalardan dolayı adının lekeleneceği manasına gelmektedir.

Rüyada Memur İle Konuşmak

Rüyasında bir memur ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, uzun bir yaşam süreceğine ve zengin olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin yakın çevresinden birisi ile tatsız bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Memur İle Kavga Etmek

Rüyasında memur ile kavga ettiğini gören rüya sahibinin, sağlığının yerinde olduğuna, hasta ise yakın zamanda iyileşeceğine, zor zamanları atlatacağına işaret etmektedir. Kişinin ailesi ile olan problemlerini çözeceğine ve eski birlik beraberliklerine kavuşacaklarına da yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir