Rüyada Meme Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Meme Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Meme Görmek

Rüyasında meme gören rüya sahibi için genellikle hayırlı bir kız evladı olacağına yorulur. Kişinin şevketinin ve merhametinin çok olduğuna, elinden geldiği her şekilde etrafındaki kimsesiz, yoksul, yaşlı, çocuk herkese yardım eli uzattığına, anaç bir yapıya sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Meme Kanseri Olmak

Rüyasında meme kanseri olduğunu gören rüya sahibi için hayra yorulur. Eğer kişi hasta ise yakın zamanda şifa bulacağına, sağlıklı bir kimse ise seyahate çıkacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin kanser olan memesinin alındığını gördüyse başa gelecek belalardan ve kötü olaylardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Memeden Süt Akması

Rüyasında memeden süt aktığını gören rüya sahibinin, bir şeyin veya bi kişinin özlemini çok çektiğine yorulur. Aynı zamanda kişinin dinine bağlı birisi olduğuna, hak yolundan ayrılmadığına, dualarının kabul olacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişinin hakkını yiyen insanların olduğuna ve bundan dolayı kişinin duyacağı bir üzüntünün olacağını da göstermektedir.

Rüyada Memenin Acıdığını Görmek

Rüyasında memenin acıdığını gören rüya sahibinin, önemli bir sağlık sorunu yaşayacağına ve ihmal etmesi durumunda ciddiyetinin artacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin yorucu günler geçireceğine ve bir takım zorlular ile karşılaşacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri