Rüyada Melek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Melek Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Melek Görmek

Rüyasında melek gören rüya sahibine açılacak hayırlı iş kapılarının, arka arkaya gelecek kısmetlerin olduğuna delalet eder. Kişinin ömür boyu yüzünün güleceğine, neşeli günler yaşayacağına, huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, arkadaş çevresinde çok sevildiğine ve hep ortamı eğlendiren kişi olduğu manasına gelir. Aynı zamanda kişinin iş hayatında belli başlı zorluklar çekeceğine ve bu zorlu zamanlar geçtiğinde hayatında güzel gelişmeler ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Melek İle Konuşmak

Rüyasında melek ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, dualarının, dileklerinin kabul olacağına, maddi ve manevi konularda rahata ereceğine, evli bir kimse için bir erkek çocuğu olacağına, bekar bir kimse için mutlu bir yuva kuracağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de rüya sahibinin işlediği günahalardan pişmanlık duyacağına ve tövbe edeceğine yorulur.

Rüyada Meleklerden Haber Almak

Rüyasında meleklerden haber aldığını gören rüya sahibinin, dertlerinden ve sıkıntılarından tez vakitte kurtulacağına, manevi huzurunun artacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ailesinden birisinin vefat edeceğine yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.