Rüyada Meclis Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Meclis Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Meclis Görmek

Rüyasında meclis gören rüya sahibinin, iş temposunda dolayı artık çok yorulacağına ve artık dinleneceği bir ortam sağlayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin arkadaşları ile yaşayacağı huzursuzluk olacağına delalet eder.

Rüyada Meclise Gitmek

Rüyasında meclise gittiğini gören rüya sahibinin, mutlu ve huzurlu olan yaşantısının bir anda tersine döneceğine ve çekilecek manevi sıkıntıların artacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin bir yemek organizasyonu düzenleyeceğine ve keyifli bir ortamı kullanacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de, kişinin müjdeli bir haber alacağına ve hayatının değişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Mecliste Üyesi Olmak

Rüyasında mecliste üyesi olduğunu gören rüya sahibinin, Allah yolunda ilerleyeceğine ve dualarının kabul olacağına, kişinin maneviyatının artacağına, yaptığı iyiliklerinin mükafatını alacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de, kişinin yaptığı iyilikler karşısında nankörlük göreceğine ve bundan dolayı üzüntü duyacağına işaret etmektedir. Kişinin etrafındakiler tarafından saygın birisi olduğuna ve sözünün geçeceğine, işlerinin kolaylıkla halledileceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri