Rüyada Mazot Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mazot Görmek

Okunma Sayısı: 144

Rüyada Mazot Görmek

Rüyasında mazot gören rüya sahibinin, hayatında hep mücadele vereceğine ve bu şekilde hayatına devam edeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin aile hayatında ve iş hayatında olumsuzlar yaşayacağına özellikle aile hayatında tartışmalar yaşayacağına ve bundan dolayı sinirlerine hakim olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mazot Satmak

Rüyasında mazot sattığını gören rüya sahibinin, yüksek mevkilere geleceğine ve iş hayatında en üst seviyeye gelince kavuşacağı huzura işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin önemli bir hastalığa yakalanacağına ve çok ağrılar çekeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, çevresindeki düşmanların, çekemeyen insanların git gide artarak zarar vermeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mazot Almak

Rüyasında mazot aldığını gören rüya sahibinin, iş çevresinde patrondan ya da yöneticiden destek almaya, tüccar ise ortaklı bir işe gireceğine, evli bir kimsenin bir şey için eşini yüreklendireceğine, bekar bir kimsenin evlenmesi için akrabalarından destek göreceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, haram mala sahip olacağına ve bundan dolayı tövbe etmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar