Rüyada Maymun Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Maymun Görmek

Okunma Sayısı: 146

Rüyada Maymun Görmek

Rüyasında maymun gören rüya sahibinin, neşeli ve eğlenceli bir kişi ile tanışıp, gönül ilişkisine başlayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin mutlu olacağı bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada Maymun Sevmek

Rüyasında maymun sevdiğini gören rüya sahibinin, yardım elini herkese uzatmaya çalışan, iyi niyetli birisi olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin bir durum ile karşılaşıp hayal kırıklığı yaşayacağına ve çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Kafeste Maymun Görmek

Rüyasında kafes içerisinde maymun gören rüya sahibinin, yapılacak bir işte engelleyecek kişilerin olduğuna, dost görünümlü düşmanların olduğuna ve etrafındaki insanları iyi analiz etmediği taktirde zor zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma görede, eşler arasında anlaşmazlıklar yaşanacağına, aile içinde birinin desteğini görememeye, sıkıntılı günler atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada Maymun Ölüsü Görmek

Rüyasında maymun ölüsü gören rüya sahibinin, iki yüzlü insanların her zaman karşısında olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, arkadaşları tarafından lider gibi görüneceğine ve bunun onurunu okşayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar