Rüyada Maydanoz Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Maydanoz Görmek

Okunma Sayısı: 158

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyasında maydanoz gören rüya sahibinin, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, rızkının artacağına, maddi ve manevi anlamda yükselişinin olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin işinde alacağı bir başarının mevkisini artıracağına işaret etmektedir.

Rüyada Maydanoz Almak

Rüyasında maydanoz aldığını gören rüya sahibinin, yeniliklere açık olduğuna, değişikliklerin kişiyi mutlu edip huzur verdiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, önemsiz bir hastalık atlatacağına ve üzülmemesi gerektiği manasına gelmektedir.

Rüyada Maydanoz Satmak

Rüyasında maydanoz sattığını gören sahibinin, ticari bir iş yapacağına, güzel paralar kazanacağına, ailesine maddi destek sağlayabilecek durumda olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin şehir dışına çıkması gerekecek bir durum olacağına ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Maydanoz Yemek

Rüyasında maydanoz yediğini gören rüya sahibinin, giriştiği her işte arka arkaya başarılar elde edeceğine, iş veya eğitim hayatında büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin hatalarından dolayı uğrayacağı manevi zararlar olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri