Rüyada Maya Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Maya Görmek

Okunma Sayısı: 209

Rüyada Maya Görmek

Rüyasında maya gören rüya sahibinin, sevinçli bir haber alacağına ve çok mutlu olacağına, karlı ve hoş meşguliyetleri olacaklarına delalet eder. Kişinin, beklenmeyen bir haber alacağına ve hayatında güzel gelişmeler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mayalı Hamur Görmek

Rüyasında mayalı hamur gören rüya sahibinin, iç huzurunun artacağına ve mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, kendi çabaları ile başkalarının herhangi bir yardımını almadan mevki sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Mayalanmış Süt Görmek

Rüyasında mayalanmış süt gören rüya sahibinin, uzaktan bir konuğunun geleceğine ve keyifli bir kaç gün geçirileceğine, maddi, manevi ve sağlık açısından sorunsuz bir hayatının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Maya Almak

Rüyasında maya aldığını gören rüya sahibinin, maddi durumunun kötüye gideceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda arkadaşları arasında daima sözü geçen, güçlü bir karakter olduğuna işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, gönül ilişkisine kendisini fazla kaptıracağına ve en ufak bir olumsuzluk olduğunda çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.