Rüyada Maşa Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Maşa Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Maşa Görmek

Rüyasında maşa gören rüya sahibinin, arzu ve isteklerinin artık gerçekleşeceğine, zamanını beklediği bütün olayların gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Artık mutluluğun ve huzurun kişi için gelmiş olduğunu, sıkıntılı ve çok stresli günlerin biteceği manasına gelmektedir.

Rüyada Soba Maşası Görmek

Rüyasında soba maşası gören rüya sahibinin, iş hayatında bazı olumsuzluklar olduğuna ve yorucu günler geçireceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, aile hayatında bazı aksaklıklar meydana geleceğine ve kişinin üzüleceği manasına gelir. Soba maşası elini yakıyorsa, kişinin her konuda dikkatli olması gerektiğine işaret etmektedir.. Eğer maşa soğuksa ve yakmıyorsa, rüya sahibini rahat bir hayat beklediğine delalet eder.

Rüyada Saç Maşası Görmek

Rüyasında saç maşası gören rüya sahibinin, bir davete katılacağına, arkadaşları ile güzel ve keyif dolu vakit geçireceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin kafasını kurcalayan bazı durumların olduğuna ve güçlü durmadığı taktirde büyük yaralar alacağına, iş hayatında zorluklar çekeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.