Rüyada Mantar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mantar Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada mantar görmek; ileri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, kadın tarafından rızka nail olmaya işarettir. Mantar yiyecek, helal kazanca delalet eder,
Rüyada zehirli mantar toplamak görmek, rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Aşırı tutkulu bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir. Hayırlı olmayan kısmet ve haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

Rüyada muhtelif mantarlar görmek, beklenmeyen ve umut edilmeyen yerden rızka delalet eder, Mantarın zehirsiz olan çeşidi mal, menfaat ve hayır; zehirli çeşidi ise zarardır. Mantar yiyecek ve almak kolay, fakat azca bir kazançtır. Bazılarına bakılırsa; rüyada mantar görmek, zahmet ve zorlukla elde edilen rızka ve bir rivayete nazaran fena huya delalet eder.
Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rızkını kazanır. Yahut fena huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarın yenilen cinsini görmek, beklenmeyen yerden gelecek rızka delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri