Rüyada Manastır Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Manastır Görmek

Okunma Sayısı: 68

Rüyada Manastır Görmek

Rüyada manastır görmek; dünya zevklerinden uzaklaşmaya, yalnızlığa, sultan ve yöneticiye, şöhretli hiç kimseye, sertlik ve stresten kurtulmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Hastanın manastır görmesi, vefat etmesine; manastır yaptırmak rütbeye, kadir ve kıymetin artmasına; manastır ara sıra evlenmeye, bir şeyi gizlemeye, kaleye veya düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada Yalnız Manastırda Olmak Görmek

Yalnızlığa, güzel ahlaka, uzlete çekilmeye, dünya zevklerinden ve arzulardan kurtulmaya, eşinden boşanmaya ve arkadaşlarını terk etmeye işarettir. Manastır görmek, zaman zaman de hastalıklara, yeme ve içmeden olup biten şehveti terk etmeye işarettir.

Rüyada Manastır Bulmak

Rüyada manastır bulan kimse hasta ise dünya zevklerinden mahrum kalır. Rüyada bir manastıra reislik yaptığını bulan kimse, bir rütbeye nail olur, kadir ve kıymeti artar. Rüyada manastır görmek, kabul eden kimse için sevimli bir hanımla evlenmeye işarettir. Manastır; gurbet, vahşet ve dostlardan ayrı düşmeye, ara sıra de bir şeyi gizlemeye işarettir. Manastır; devlet başkanına, lidere ve şöhretli bir kimseye delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir