Rüyada Makas Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Makas Görmek

Okunma Sayısı: 191

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek; hakla batılın arasını ayıran hiç kimseye, çocuk ve hizmetlilere, insanların arasını bulan hiç kimseye işarettir. Elinde bir makas bulunduğunu görmek, bir çocuğu daha olmasına; anne için bir adam kardeşe; bekar için evlenmeye, bineğinin (hayvan, araba vb.) çoğalmasına delalettir.

Rüyada gökten makas indiğini görmek, ömrün sona ermesine; insanların makasla sakallarını yahut elbiselerini kestiğini görmek, onların gıybetini meydana getirmeye yahut her konuda görüş birliği arasında olan iki ortağa; makasla saç ya da yün kırkmak mal yığmaya; makasla bir şey kesmek, bir işten ücret almaya delalet eder.
Rüyada eline makas almak, güçlenmek demektir. Evli bir kadın makas görürse bir kız çocuk sahibi olur. Makas görmek, zaman zaman ikiz kız çocuk anlamına da gelir. Rüyada parlak ve çelik makas görmek, başarıya delalettir.

Rüyada makası kullanarak saç kesmek, bir yolculuğa çıkmak demektir. Elinde makas kabul eden erkeğin adam veya kız kardeşi olur. Adam bekar ise evlenecek demektir. Makasla bir şey kestiğini görmek, iş yaşamınızda iyi bir fırsatın çıkacağına delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.