Rüyada Mahkeme Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mahkeme Görmek

Okunma Sayısı: 168

Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyasında mahkeme gören rüya sahibinin, çok çaba harcadığı durumların olduğuna ve sonunda zafer elde edeceğine yorulur. Kişinin genel olarak boş durmayı sevmediğine ve çalışmanın mutlu ettiğini gösteren bu rüya kişiye yeni kapılar açıp hayatında güzel gelişmeler olacağının habercisidir. Bir başka yoruma göre de, rüya sahibinin ailesine maddi destek çıkması gerekeceği bir olay ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyasında mahkeme kazandığını gören rüya sahibinin, başını dertten ve belalardan yakın zamanda kurtaracağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de tam tesi şekilde yorumlanır. Kişinin maddi ve manevi kayıplarının artacağına, kötü günlerin yaklaştığına ve sıkıntıya düşeceği yönündedir.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyasında mahkeme salonu gören rüya sahibinin, kötü niyetli kişilerin hayatında olduğuna ve hayatından çıkarmadığı sürece yalanacak tartışmaların ve sorunların olacağına işaret etmektedir. Kişinin zor zamanlarında kimseden destek alamayacağına ve yalnızlıktan bunalıma gireceğine işaret etmektedir. Rüyasında mahkeme salonunu dolu gören rüya sahibinin, gireceği kalabalık bir ortamda sıkılacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
güzel sözler - islam fm - mezar modelleri - mersin mezar