Rüyada Mağara Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Mağara Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Mağara Görmek

Rüyasında mağara gören rüya sahibinin, birikimlerinin tükeneceğine ancak biraz sabrettiği taktirde tekrar daha fazlasını kazanacak duruma geleceğine, eskisinden daha iyi bir maddiyata sahip olacağına, maddi durumunun düzelmesi ile birlikte eski neşesine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mağarada Kalmak

Rüyasında bir mağarada kaldığını gören rüya sahibinin, iş için bir yolculuğa çıkacağına yorulur. Bir başka yoruma göre de, memnun kalmadığı bir durum ile tekrar karşılaşacağına ve sakinliğini korumak için çaba harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Mağarada Yaşamak

Rüyasında mağarada yaşadığını gören rüya sahibini kanatları altına almak isteyen, her zaman korumak ve destek olmak için çabalayan iyi huylu bir insan olduğuna delalet eder. Aynı zamanda kişinin çıkacağı bir yolculuk olacağına ve o yolculukta hayatının aşkını bulacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin başkalarından sakladığı bir durumunun olduğuna ve yakın bir arkadaşı ile paylaştıktan sonra kendisini daha rahat hissedeceğine işaret etmektedir. Kişi için genel olarak hayırlı bir rüyadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri