Rüyada Maden Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Maden Görmek

Okunma Sayısı: 58

Rüyada Maden Görmek

Rüyasında maden gören rüya sahibinin, bir zamanlar her şeyini paylaştığı fakat uzun zamandır görüşmediği arkadaşı ile görüşeceğine ve keyifli vakit geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Maden Aramak

Rüyasında maden aradığını gören rüya sahibinin, alacağı ölüm haberi ile mahvolacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda yetenekleri ve zekası sayesinde parlak bir gelecek yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Maden Ocağı Görmek

Rüyada maden ocağı gören rüya sahibinin, değişik ve komik olaylar öğreneceğine ve bunları arkadaşlarına anlatıp hoş vakit geçireceğine işaret etmektedir. Rüyasında maden ocağında çalıştığını gören rüya sahibinin, beden gücü ile çalışacağı bir işe gireceğine ve yorgunluğunu artacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin önemsiz hastalıklar atlatacağına ve bu durumdan dolayı başının ağrıyacağına delalet eder.

Rüyada Maden Çıkarmak

Rüyasında maden çıkardığını gören rüya sahibinin, dua ve dileklerinin kabul olacağına, hayallerini gerçekleştirmek için önüne fırsatlar çıkacağına, yardımsever bir kişi ile muhtaçlara yardım etmek için uğraşacağına, sıcakkanlı birisi ile tanışıp hol sohbet edeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir