Rüyada Madalya Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Madalya Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Madalya Görmek

Rüyasında madalya gören rüya sahibinin, eğitim veya iş hayatındaki başarılarının devamlı olacağına, kariyer yapmak için çabaladığına ve elde edeceğine, iş ile alakalı olarak çıkacağı bir yolculuktan olumlu gelişmeler ile dönüş yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Madalya Almak

Rüyasında madalya aldığını gören rüya sahibinin, yükselişinin olacağına, her daim başarılarından dolayı insanlar arasında saygınlığının çok olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, rüya sahibinin dışarıdan çok iyi gibi görünen fakat çok zahmetli ve az getirisi olan bir iş ile uğraştığına delalet eder.

Rüyada Madalya Kaybetmek

Rüyasında madalya kaybettiğini gören rüya sahibinin, işlerinin kötüye gideceğine ve bütün birikimlerini kaybetmek zorunda olacağına, maddi ve manevi sıkıntıları bir arada yaşayacağına, zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, bir yakınından aldığı değerli bir eşyayı saklayacağına, manevi destek olacak kişilerin etrafında olduğuna delalet eder. Aynı zamanda kişinin harcamalarına biraz dikkat etmesi gerektiğini ve birikim yapmaya başlaması gerektiğini göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri