Rüyada Lüle Taşı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lüle Taşı Görmek

Okunma Sayısı: 158

Rüyada Lüle Taşı Görmek

Rüyasında lüle taşı gören rüya sahibinin, işlerinde başarılarının artacağına, mutluluğunun hiç bitmeyeceği, ailesi ile huzurlu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin yakın zamanda bir toplantıya katılacağına, iyi insanlar ile muhabbet edeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin hastalıklar ile bir süre boğuşacağına ve şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Lüle Taşı Bileklik Yapmak

Rüyasında lüle taşından bileklik yaptığını gören rüya sahibinin, zengin olacağına, servetine servet katacağına işaret ermektedir. Kişinin mal mülk sahibi olacağına, yüksek bir mevkiden kurulacak iletişimden hayatında önemli gelişmeler yaşayacağına ve güzel olacak hayata işaret etmektedir.

Rüyada Lüle Taşından Kolye Almak

Rüyasında lüle taşından kolye aldığını gören rüya sahibinin, önemli insanlar ile dostluk kuracağına, aile ve iş hayatında başarıların arka arkaya geleceğine, emir altında çalışacağına ve bundan dolayı çok zorlanacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda bazı insanların çıkarına göre davrandığını farkedip hayatından çıkartacağına ve ruhen rahatlayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri