Rüyada Lokum Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lokum Görmek

Okunma Sayısı: 159

Rüyada Lokum Görmek

Rüyasında lokum gören rüya sahibinin, hayırlı bir kısmeti olacağına, mutluluğu ve huzuru bu kısmeti işe yakalayacağına, iş ve aile hayatında başarılarının ve alacağı övgülerinin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyasında lokum yediğini gören rüya sahibinin, yeteneklerinin üzerine gideceğine, şan ve şöhret peşinde koşacağına ve bazı zamanlarda duyacağı pişmanlıklarının olacağına, ailesi tarafından desteklerinin azalacağına ve bunun üzüntüsünü yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin nasiplerinin arka arkaya geleceğine, rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Lokum Almak

Rüyasında lokum aldığını gören rüya sahibinin, hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, etrafında kötü konuşan kişilerin olduğuna ve onların uzaklaştıracağına, müjdeli haberler alıp çok sevineceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin akrabalarından bir erkeğin kötü sözlerine maruz kalacağına ve üzüntü duyacağına işareti etmektedir.

Rüyada Lokum Çalmak

Rüyasında lokum çaldığını gören rüya sahibinin, sonunu düşünmeden gireceği işler yüzünden yaralar alacağına, pişmanlıklar yaşayacağına ve üzüntülü, kederli günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri