Rüyada Lokma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lokma Görmek

Okunma Sayısı: 205

Rüyada Lokma Görmek

Rüyasında lokma gören rüya sahibinin, insanlara faydası olacağına, iyiliksever birisi olduğuna, insanlar tarafından değerli olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda yakınlarından birinin vefatına çok üzüleceğine de delalet eder.

Rüyada Lokma Yemek

Rüyasında lokma yediğini gören rüya sahibinin, kısa bir süre içerisinde tatile çıkacağına, sevineceği bir haber alacağına, bir sürpriz ile karşılaşacağına, yakın bir dostu ile vakit geçireceğine ve mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Lokma Almak

Rüyasında lokma aldığını gören rüya sahibinin, bir hastalığın tehdidi altında olduğuna veya işinde hile yapacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda mutlu bir yaşantısının olacağına delalet eder.

Rüyada Lokma Dökmek

Rüyasında lokma döktüğünü gören rüya sahibinin, ailesine ve ülkesine faydalı birisi olacağına, zorluklara rağmen güçlü şekilde mücadele edeceğine delalet eder. Aynı zamanda bir dost ile kavga edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Lokma Dağıtmak

Rüyada lokma dağıttığını gören rüya sahibinin, ihtiyacı olan birisine yardım edeceğine, kıskanç birisi ile iletişim kuracağına ve zarar görmeden muhabbetini keseceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.