Rüyada Lohusa Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lohusa Görmek

Okunma Sayısı: 218

Rüyada Lohusa Görmek

Rüyasında lohusa gören rüya sahibinin, vurdumduymaz bir hayat yaşadığına ve bundan dolayı büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir. Kişinin agresif olduğuna ve huysuzluk yaptığına, başına büyük dertler açılacağına, insanlar tarafından dışlanmasına sebep olacak davranışlar sergileyeceği manasına gelir.

Rüyada Lohusa Olmak

Rüyasında lohusa olduğunu gören rüya sahibinin, kavgalı olduğu bir arkadaşı ile arasını düzelteceğine ve o arkadaşından göreceği yardımın ilaç gibi geleceğine, kişiye gelecek bir hediyenin çok sevindireceğine, kısa kısa birkaç yolculuk yaptıktan sonra güzel bir iş imkanı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Lohusa Şerbeti İçmek

Rüyasında lohusa şerbeti içtiğini gören rüya sahibinin, iş hayatındaki düzensizliğinin biteceğine, sıkıntılarını ailesinin yardımları ile geride bırakacağına, dostları ile geçireceği keyifli zamanları olacağına, boşa paralar harcadığını ve bu alışkanlığından vazgeçmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Lohusa Yatağı Görmek

Rüyasında lohusa yatağı gören rüya sahibi eğer bekar ise kısa zaman içerisinde evleneceğine ve hemen çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin aile bağlarına çok değer verdiğine de yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.