Rüyada Lira Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lira Görmek

Okunma Sayısı: 165

Rüyada Lira Görmek

Rüyasında lira gören rüya sahibinin, paraya çok düşkün olduğunu göstermekte olup bu düşkünlüğü yüzünden yanlış yollardan para kazanmaya çalışacağına ve hayrını göremeyeceğine işaret etmektedir. Kişinin harama para kazanacağına ve bundan kaynaklı olarak başına açılacak belalar olacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de, rüya sahibinin aile hayatında çıkacak huzursuzların olduğuna ve ailesinden uzak kalmak isteyeceği anlamını taşımaktadır.

Rüyada Lira Bulmak

Rüyasında lira bulan rüya sahibinin, parasal anlamda sıkıntı çekmeyeceğine, yeni olanaklar yakalayıp kariyer yapabileceğine, üzüntü ve kederden uzak bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, savurganlıklardan vazgeçtiği anda mal mülk sahibi olabileceğine de yorulur.

Rüyada Liralı Bilezik Görmek

Rüyasında liralı bilezik gören rüya sahibinin, ev içinde sorunlarının büyüyeceğine ve yoksulluğa düşeceğine işaret etmektedir. Kişinin borçlanacağına ve zor günlerin kapısında olduğuna yorulur.

Rüyada Lira Altın Bulmak

Rüyasında lira altın bulan rüya sahibinin, önemli bir hastalıktan kurtulacağına, iyi haberlerin peş peşe geleceğine, hakkında söylenilmiş olan yalanların ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri