Rüyada Limon Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Limon Görmek

Okunma Sayısı: 209

Rüyada Limon Görmek

Rüyasında limon gören rüya sahibinin, çok sevdiği bir kişinin sürekli hatalar yaptığına ve bu hataları hep örtüp, görmemeye çalıştığına fakat artık ardı arkası kesilmeyip dayanamadığı için ilişkisini tamamen bitireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, uzun zamandır görmediği sevgilisine kavuşacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Limon Yemek

Rüyasında limon yediğini gören rüya sahibinin, bir arkadaşı tarafından gizlenmiş olan bir olayı öğrenip üzüntü yaşayacağına, insanlara olan güveninin yok olacağına, etrafındaki herkese çekinerek yaklaşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ailesi ile planlar yaptığına, yaşamını etkileyecek durumlar ile karşılaşacağına, can sıkacak olayların olacağına yorulur.

Rüyada Limon Toplamak

Rüyasında limon topladığını gören rüya sahibinin, kısmetlerinin artacağına yorulan hayırlı bir rüyadır. Kişinin kısmetlerinin artacağına, arka arkaya gelecek nasiplerinin olduğuna, iç huzurunu yakalayacağı şeyler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyasında limon ağacı gören rüya sahibinin, bütün işlerinin yoluna gireceğine, mutlu, huzurlu bir yaşam süreceğine, yeni insanlar işe tanışacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.