Rüyada Liman Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Liman Görmek

Okunma Sayısı: 203

Rüyada Liman Görmek

Rüyasında liman gören rüya sahibinin, geleceği ile ilgili korku ve endişelerinin olduğuna ve bunları yenmek için ailesinden veya yakın arkadaşlarından destek alması gerektiğine, ufak bir tatile çıkıp kafasını rahatlatması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Limanda Yüzmek

Rüyasında limanda yüzdüğünü gören rüya sahibinin, bütün sıkıntılarından kurtulacağına, etrafındaki gereksiz kişileri uzaklaştıracağına, berrak ve rahat bir hayat yaşayacağına, kendisinde veya ailesinde sağlık sorunu var ise şifa bulacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin stresten uzak kalmak ve kurtulmak için yeteneklerine göre bir şeyler ile uğraşacağına delalet eder. Genel olarak kişi için hayırlı olan bu rüya kişinin önüne çıkacak güzel fırsatları göstermektedir.

Rüyada Limanda Gemi Görmek

Rüyasında limanda gemi gören rüya sahibinin, uzaklarda olan ve uzun yıllar görmediği bir akramasını misafir edeceğine ve o kişi sayesinde tanıyacağı birisi ile gönül ilişkisi yaşayacağına, mutlu bir evlilik yapacağına, maddi ve manevi sıkıntı çekmeden yaşayacağına, başarılarının arka arkaya geleceğine rivayet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.