Rüyada Lider Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lider Görmek

Okunma Sayısı: 156

Rüyada Lider Görmek

Rüyasında lider gören rüya sahibinin, uzun zamandır saklamış olduğu bir sırrının ortaya çıkacağına ve insanların yüzüne bakamayacak hale geleceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin zor zamanlar atlatacağına, pişmanlıklar ile dolu bir süre geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Lider Olmak

Rüyasında lider olduğunu gören rüya sahibinin, yeni bir ortaklık kuracağına veya yoğun bir toplantı dönemi geçireceğine işaret etmektedir. Kişinin bulunduğu konumun yükseleceğine, maddi kazançlarının artacağına, sıkıntıların yok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Lider İle Konuşmak

Rüyasında bir lider ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, beklediği haberin eline çok kısa bir süre sonra geçeceğine, kariyer yapacağına, makamı yüksek bir kişinin yardımı ile mevki sahibi olacağına, uzun zamandır istediği ama sahip olamadığı şeylere ulaşma imkanı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Devlet Liderini Ziyaret Etmek

Rüyasında devlet liderini ziyaret ettiğini gören rüya sahibinin, katılacağı bir davette tüm gözleri üzerine toplayacağına ve önüne yeni ve çok güzel imkanlar çıkacağına, refah seviyesinin artacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri