Rüyada Leopar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Leopar Görmek

Okunma Sayısı: 170

Rüyada Leopar Görmek

Rüyasında leopar gören rüya sahibine yardımda bulunacak önemli bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Kişinin sıkıntılı günlerini bu kişi sayesinde geride bırakacağına, güzel günlere adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada Leopar Sevmek

Rüyasında leopar sevdiğini gören rüya sahibinin, kişinin çok neşeli olacak bir ortama gireceğine, gülme krizlerin girecek kadar eğleneceğine ve bu ortama ihtiyacı olduğuna işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin yakın arkadaşlarından birisinin şehir değişikli yapacağına ve bu duruma çok üzüleceğine biraz gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Leopar Tarafından Kovalanmak

Rüyasında bir leopar tarafından kovalandığını gören rüya sahibinin, çok çabalar verdikten sonra bir işe sahip olacağına, o saatten sonra güzel bir yaşantısı olacağına delalet eder.

Rüyada Leopar Desenli Elbise Giymek

Rüyasında leopar desenli elbise giydiğini gören rüya sahibinin, bir gönül ilişkisine başlayacağına ve mutlu bir yuva kuracağına, mal mülk sahibi olacağına, hayırlı evlatları olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin mutluluğunu engellemeye çalışan insanların başarısız olacağını da göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri