Rüyada Leğen Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Leğen Görmek

Okunma Sayısı: 167

Rüyada Leğen Görmek

Rüyasında leğen gören rüya sahibinin, zor zamanlar yaşayacağına ama yanında güzel insanların olacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceklerine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin doğru zamanda doğru kararlar almaya özen gösterdiğine, her işine emin adımlar ile ilerlediğine ve bu sayede sorun yaşamayacağına, her daim başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Demir Leğen Görmek

Rüyasında demir leğen gören rüya sahibinin, ailesi ile arasında bir anlaşmazlık yaşayacağına ve huzurunun kaçacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin sağlık sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında dalgalanmaların biteceğine işaret etmektedir

Rüyada Kirli Leğen Görmek

Rüyasında kirli leğen gören rüya sahibinin, nedeni bilmediği bir olay yüzünden sıkıntı çekeceğine delalet eder. Kişinin fesatlık yapan insanlar ile tartışacağına, üzüntü duyacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, rüya sahibinin alacağı bir teklif olduğuna, gönül ilişkisine başlayacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Leğen Görmek

Rüyasında renkli leğen gören rüya sahibinin, devlet dairesinde bir iş sahibi olacağına, uzaktan bir ziyaretçisi olacağına ve yapılacak bir yolculuk olduğuna yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri