Rüyada Leblebi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Leblebi Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Leblebi Görmek

Rüyasında leblebi gören rüya sahibinin, anlayışlı, sabırlı ve sakin bir kişiliğe sahip olduğuna işaret etmektedir. Kişinin her işinin kolaylıkla ilerlediğine, güzel ve büyük fırsatlar yakalayacağı durumlar olduğuna delalet eder.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyasında leblebi kavurduğunu gören rüya sahibinin, sıkıntılı ve korku dolu geceler geçireceğine, tedirginliklerinin artacağına, korkulu günlerinden psikolojik destek aldığı taktirde kurtulabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Leblebi Yemek

Rüyasında leblebi yediğini gören rüya sahibinin, hoşuna gidecek durumlar ile karşı karşıya geleceğine, kısa süreli olsa da mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin başladığı gönül ilişkisinden yara alacağına ve üzüleceği manasına gelir.

Rüyada Leblebi Tozu Görmek

Rüyasında leblebi tozu gören rüya sahibinin, aileden birisinin bilim dalında uzmanlaşacağına ve gururlanacağına, mutlu olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin büyük bir sürpriz ile karşılaşacağını göstermektedir.

Rüyada Leblebi Almak

Rüyasında leblebi aldığını gören rüya sahibinin, işsiz ise iş bulacağına, bekar ise bir ilişkisiye başlayıp evleneceğine, evli birisi için mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar