Rüyada Lavabo Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lavabo Görmek

Okunma Sayısı: 167

Rüyada Lavabo Görmek

Rüyasında lavabo gören rüya sahibinin, hastalanacağına ve durumunun sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin zorunlu bir seyahata çıkacağına ve sonrasında kötü haberler alıp döneceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, askere gidecek bir yakının zorlanacağına delalet eder.

Rüyada Lavaboya Kusmak

Rüyasında lavaboya kustuğunu gören rüya sahibinin, sıkıntı veren olayların, umutlarını gölgeleyeceğine, üzüntülü günler geçireceğine, ailesi ile sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Lavabo Temizlemek

Rüyada lavabo temizlediğini gören rüya sahibinin, etrafında zarar veren insanlar olduğuna ve hayatından çıkarması gerektiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin manevi huzurunun artacağına, dine düşkünlüğünün artacağına delalet eder.

Rüyada Lavabo Tamir Etmek

Rüyasında lavabo tamir ettiğini gören rüya sahibinin, ticari atılımlar yapacağına, maddiyatının düzeleceğine, yanlış bir davranış yüzünden bir dostunu kaybedeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, uzun bir yolculuğa çıkacağına, kişinin çabaları sonucunda mal mülk sahibi olacağına delalet eder. Kişinin sorumluluklarının artacağına, bedenen ve ruhen yorgunluklarının artacağına da yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri