Rüyada Lamba Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lamba Görmek

Okunma Sayısı: 239

Rüyada Lamba Görmek

Rüyasında lamba gören rüya sahibinin, kibarlığı ve zekası ile çevresindeki insanları etki alanına sokacağına, herkesin hayranlık ile bakacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin itibarı ve saygınlığının artacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Kırık Lamba Görmek

Rüyasında kırık lamba gören rüya sahibinin, arkadaşlarından veya akrabalarından birisinin öleceğine ve yaşayacağı üzüntünün hastalık ile sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada Yanmayan Lamba Görmek

Rüyasında yanmayan lamba gören rüya sahibinin, birikimlerinin bittiğine ve parasal anlamda sıkıntılar yaşadığına, zor günler atlatacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ticarete atılacağına ve yaptığı bir hatadan dolayı işini kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Lambanın Patlaması

Rüyasında lambanın patladığını gören rüya sahibinin, daha önce arkadaşlık yaptığı kişilerin düşmanları ile birleşip bir kötülük yapmak için çabaladığına kişinin dikkatli davranması gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Kıyafeti Lamba İle Tutuşması

Rüyasında kıyafetinin lamba ile tutuştuğunu gören rüya sahibinin, cesaret ve ilgi göstermesini beklediği kişiler tarafından hor görülecek ve işlerinin bir süre boyunca sekteye uğrayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.