Rüyada Lahana Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lahana Görmek

Okunma Sayısı: 166

Rüyada Lahana Görmek

Rüyasında lahana gören rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Kişinin acımasız ve ahlaksız bir kişi ile karşılaşacağına ve belaya bulaşacağına, başının ağrıyacağına ve büyük sıkıntılar ile karşı karşıya geleceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin katılacağı bir davette sorunlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Lahana Sarmak

Rüyasında lahana sardığını gören rüya sahibinin, insanların zaaflarından yararlanacağına, başkalarının sırlarını öğrenmeye çalışacağına ve bunları kullanacağın işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin önemsiz bir sağlık sorunu yaşayacağına ve birikimlerini bu hastalık için harcamak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Lahana Yemek

Rüyasında lahana yediğini gören rüya sahibinin, hem kendisinin hem de etrafındaki herkesin hakkını savunduğuna, etrafındaki herkes tarafından sevildiğine, katılacağı bir toplantıda herkesin gözdesi olacağı hayranlık ile bakacakaları bir konuşma yapacağı anlamına gelmekte. Bir başka yoruma göre de, birisi ile tanışacağına ve yardımda bulunacağını göstermektedir. Kişinin yaşamını kolaylıkla yürüteceği bir olay ile karşılaşacağına ve bir haber alıp çok sevineceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri