Rüyada Lağım Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Lağım Görmek

Okunma Sayısı: 158

Rüyada Lağım Görmek

Rüyasında lağım gören rüya sahibinin, kötü huylu, çıkar peşinde koşan arkadaşları yüzünden başının belaya gireceğine ve büyük dertler ile uğraşacağına delalet eder. Aynı zamanda iş hayatında karmaşık ve şaşırtıcı durumlar içinde kalacağına ve eşinin ev hayatında huzursuzluklar çıkartacağına, yaşanmaz hale getireceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, rüya sahibine çok acı verecek ama geçecek bir hastalık olacağın manasına gelmektedir.

Rüyada Temiz Lağım Görmek

Rüyasında temiz lağım gören rüya sahibinin, karşılaşacağı sorunlar karşısında pratik zekasını kullanarak her şekilde sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda eğlenceli bir iş ile meşgul olunacağına ve güzel sonuçlar ile karşılaşılacağına, zorlanmadan elde edilecek mala, rızka ve zahmete işaret etmektedir.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyasında lağım faresi gören rüya sahibinin, çıkarları için sevmediği kişilerin parasından ve malından fayadalanmaya çalışacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda en güvendiği bir dostu tarafında kandırılacağına ve hayal kırıklığına uğrayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kötü işlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri