Rüyada Laf Duymak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Laf Duymak

Okunma Sayısı: 167

Rüyada Laf Duymak

Rüyasında laf duyan rüya sahibinin, uzun zamanlar birlikte geçirilen bir dostunu göreceğine ve ortak girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin uzun zamandır yardım aldığı arkadaşının arkasından konuşup, nankörlük yapacağına, pişmanlıklar yaşayacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Laf Söylemek

Rüyasında laf söylediğini gören rüya sahibinin, hakkı olmayan bir mala sahip olacağına ve bu malın hayır getirmeyeceğine, baş ağrıtacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda iş hayatındaki artan başarılar sayesinde mevkisinin artacağını da göstermektedir. Bir başka yoruma göre de, zahmetli fakat çok memnun kalacağı bir işi üstleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Laf Atılması

Rüyasında laf atıldığını ya da laf attığını gören rüya sahibinin, arkadaşları sayesinde içinde bulunduğu durumlardan kurtulacağına, helal kazanç ve rızk bolluğuna, kötü dedikoduların hedefi olacağına, evleneceği kişinin zengin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Laf İle Atışmak

Rüyasında laf ile atıştığını gören sahibinin, kurtuluşu zor bir hastalığa yakalanacağına veya tanımadığı bir kişi tarafından küfürlere maruz kalacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri