Rüyada Labirent Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Labirent Görmek

Okunma Sayısı: 167

Rüyada Labirent Görmek

Rüyasında labirent gören rüya sahibinin, sıkıntılı dönemlerinin sürekli bitip, yeniden başladığını ve kişinin bunalıma girdiğine işaret etmektedir. Kişinin işlerinde inişli çıkışlı zamanlarının olduğuna be maddi kazanımlarının değiştiğini göstermektedir. Aynı zamanda kişinin yardım ettiği dostundan sürekli olarak manevi destek alacağı manasına da gelir.

Rüyada Labirent Gibi Ev Görmek

Rüyasında labirent şeklinde ev gören rüya sahibinin, sevince ve mutlu olmaya işaret etmektedir. Kişinin zor günleri kolaylıkla atlatacağına ve rahata ereceği anlamına gelmektedir. Bir başka yoruma göre de, beklenilen yardımların gelmeyeceğini ve üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Labirentten Çıkmak

Rüyasında labirentten çıktığını gören rüya sahibinin, ticaret hayatında itibarının artacağına, para ve evlilik durumunun beklenildiğinden daha iyi olacağını göstermektedir. Kişinin karşı koyamayacağı bir olay ile karşılaşacağına ve can sıkıcı durumların gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Labirent Merdiven Görmek

Rüyasında labirent merdiven gören rüya sahibinin, akıllı hareketleri ve düşünceleri ile çevresindeki insanların gözünde saygınlığının artacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma görede büyük bir korku yaşanacak durumun gerçekleşeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar